AGJENCIA "Prona PLUS" KERKOJME BANESA PER SHITJE

Shitet nga: Prona PLUS Dje 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Prishtinë
KERKOJME BANESA PER SHITJE NE QENDER, TOPHANE, DODONE, EMSHIR, ARBERI, SI DHE TE GJITHA LAGJET TJERA NE PRISHTINE.

Tek kërkimi i Merrjep: Çfarë kërkon?, shtypni “pronaplus” pastaj "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim