APARTAMENTI NE DURS TE Mali robit golem plaxh

Shitet nga: nehat 23 Krr 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: NE DURS TE MALI ROBIT
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
SHITET APARTAMENTI TEK MALI IROBIT PALLAT I RI ESHT 105 M
2 DHOMA
KUZHIN
E MOBILERUAR MOBILE TE REA
BANIJO
3 BALLKONE
KORIDOR
AMBIENT I GJELBERUAR
RRUG E ASFALTUAR DERI TEK PALLATI
LAGJE SHUM E QET DHE TURISTIKE .

Çmimi Pak i diskutushem

BANESA SHITET PER ARSYJE MIRGRIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim