Ag"ZOGU" shet banesen ne "Bregun e Diellit".

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 07 Pri 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

164 250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa e ndërtuar nga kompania OntexiConstruction, te Banesat e Kuqe afërshkollës "Ismail Qemajli" dhe Ambulantes. Banesa është ndërtim i ri dhe ende nuk ka banuar askush me infrastrukture komplete ne pjesën me te bukur te Prishtinës.
Banesa është me hapësirë prej 125m2, Kati IV, ka sallon, kuzhine, shpajz, ballkon dhe tre dhoma gjumi. Dhoma e gjumit e prindërve ka edhe hapësirënpërGardërobë, Banesa ka banjo tush te veçante, WC dhe Hapësirënpër rroba laventeri dhe hekurosje. Pamja e banesësështë shume e bukur dhe është Lindje.

Banesa shitet se bashku me Garazhe prej 15m2 me dyer elektronike.Banesa është e ndërtuar me leje dhe mund te përkthehet pa problem.

Çmimi ne total i banesës se bashku me garazhe është prej 164,250.00€.
Çmimipërmetër 1250€m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim