Ag"ZOGU"leshon banesen me qira ne "Bregun e Die..

Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 07 Pri 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojm banesen me qira e lagjen Bregu i Diellit.Banesa gjendet ne katin e 2 me sip :85m2 .Banesa posedon dy dhoma gumi ,sallon ,kuzhin,banjo. Banesa eshte e re dhe posedon mobilet e reja .Qmimi 240 euro .Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

https://www.youtube.com/watch?v=zMvkajnwsE8

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim