Ag"ZOGU"leshon banesen me qira mbrapa Hotel Sirius

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 25 Mar 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Ag"ZOGU"leshon banesen me qira ne Qender mbrapa Hotel Sirius .Eshte ne katin e parë,ka nje dhome gjumi,sallon dhe kuzhin,banjo.


Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim