Ag"ZOGU'leshon banesen me qira ne Qender .

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 07 Pri 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojm banesa me qira ne Aktash rruga "Agim Ramadani" perball Fakulltetit te Edukimit.Banesa posedon sip" 75 m2 ne katin e dyt, ka 1 dhome gjumi ,sallon , kuzhine banjo dhe ballkon me pamje na lindja .Qmimi 300 euro.


Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim