Ag"ZOGU"leshon banesen me qira ne Qender afer "H..

Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 10 Qer 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Leshojm gasonjerken me qira ne Qender mbrapa "Aurores".Banesa gjendet ne katin e 1 dhe posedon nje hapsire,kuzhinen dhe banjon.Preferohet per familjar. Leshohet edhe per afate shkurta .
Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim