Ag"ZOGU"leshon banesen me qira ne Tophane.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 07 Maj 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Qender te Prishtines me 90m2 ne katin e 4.

Banesa gjindet ne qender, Tophane, 2 min. nga qendra,

- Banesa e ka planin shume te mbare 1 sallon me 1 kuzhine bashke 2 dhoma fjetje 1 banjo 1 ballkon
- Banesa ka edhe keto perparesi:
- Banesa shitet e mobiluar me Smart Tv dhe mobilje te Ikea, simpo, gorenje etj.
Lift Mirembatje pastrimi Parking ne Podrum.

Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim