Ag"ZOGU"shet banesen ne Qender ,perball shk.f "E..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 07 Pri 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

82 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 103 m2
Komuna: Prishtinë
Shesim banesen me Qender ,perball shk.f "Elena Gjika" .Banesa posedon sallon,kuzhin 1 dhom gjumi ,banjo,wc ,depo dhe ballkon.Banesa eshte ndertim i ri me leje ndertimi .Posedon 103 m2 ne katin e 3 .Qmimi 800m2/-
82.400 euro.


Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim