Agjencioni MILLENNIUM ofron ne shitje banesa, tr..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 03 Mar 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Agjencioni MILLENNIUM nga Prishtina ofron per bleres qe interesohen per blerje te banesave, shtepive, trojeve, lokaleve afariste, tokes, villave etj, ne tere Kosoven, Shqiperi, Mal te Zi, Maqedoni dhe Kroaci.

Ne Prishtine ofrohen patundshmeri ne shitje ne Qender, Ulpiane, Dardani. Bregun e Diellit, Dodona, Tophane, Taslixhe, Arberi (Dragodan), Aktash, Mati, Lagja e Spitalit, Veternik, Matiçan, Hajvali, Bernice etj.

Poashtu edhe ne qytetet tjera te Kosoves si dhe vendet e rajonit.
Patundshmerite jane me dokumenatcion te rregullt, te regjistruara ne kadaster.

Poashtu kryejme edhe sherbimet e qiradhenjes dhe qiramarrjes per te gjitha patundshmerite.

Agjencioni MILLENNIUM garanton qe te gjitha transakcionet e kryera do te jene te sigurta nga aspekti juridik.

Ju presim ne Agjencionin MILLENNIUM ne zyret tona ne Prishtine, Sheshi Nena Tereze, nr.28/4.

Tel. zyre: +381 38 244 905; Mob: (viber) +377 44 172 136; +386 49 172 136

e-mail: millenniumkosova@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim