Agjencioni i patundshmërive Intercapital

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Intercapital sh.p.k 03 Gsh 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Agjencioni Intercapital ofron banesa në shitje dhe me qira si dhe shtëpi në shitje dhe me qira po ashtu edhe objekte afariste si dhe lokale . Njohuritë tona bëjnë një dallim të madh kur është fjala për të vendosur se cila pronë do të përmbushë kërkesat tuaja ose duke marrë një vlerësim të drejtë për të zgjedhur atë që dëshironi . Ne jemi të specializuar në fushën e patundshmërive ku mund të ju ofrojmë një shërbim cilësor ju mirëpresim.
www.intercapital-ks.net .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim