Agjensioni "Omega" fton per bashkepunim

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 19 Mar 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni "Omega" fton per bashkepunim te gjithe pronaret e banesave,shtepive,lokaleve, objekteve dhe pasurive te tjera te patundshme ne Prishtine, te cilet jane te interesuar te shesin ose te japin me qira pronat e tyre te na kontaktoktojne ne nr e meposhtem:
+377 (0) 45 40 12 12
+377(0) 44 51 85 50
+381 (0) 38 22 66 78
+377 (0) 44 75 58 59
+386 (0) 49 41 31 58
Kosovë 10000 Prishtina
www.Omega-Ks.com
omegaprishtina@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim