Agjensioni "ZOGU" shet banesa ne lagjen Emshir

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 07 Pri 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 103 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Emshir perball lagjes Dardania afer statcionit te autobusave.Eshte ne katin e 6. Ka dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhin ,shpajz, dy banjo ,ballkon.Ka lift ,qmimi me marreveshje.

Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

https://www.youtube.com/watch?v=zMvkajnwsE8

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim