Agjensioni ZOGU banesen ne Bregun e Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni per patundshmëri "ZOGU" 31 Gsh 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

74 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Banesa ne shitje ne katin e pare te banimit ne Bregun e Diellit afer Permendores, 3 dhoma gjumi, kuzhine , shpajz , banjo dhe parking 24 h, pamje te mire e rrok dielli gjithe diten , uje rryme , 24 h, 96 m2 cmimi 74.000 euro .

Agjensioni ZOGU gjendet afer Hotel Grandit ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim