Agjensioni"Zogu"leshon banesen me qera

Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 10 Nën 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mbrapa Teatrit Kombetar Te "4llullat"
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Agjensioni"Zogu"leshon banesen me qera mbrapa Teatrit Kombetar.Banesa eshte ne katin e IV-te , posedon 1 dhome gjumi me krevat 2-sh, 1 dhome tjeter me krevat 1-sh, sallonin dhe kuzhinen, banjo, nje pjese te vogel qe perdoret si "shpajz" dhe ballkonin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim