Agjensioni"Zogu"shet banesen në lagjen “MATI 1”

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 10 Nën 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Në lagjen “MATI 1”, Rruga B
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Agjensioni"Zogu"shet banesen në lagjen “MATI 1”,është ne katin e 3.
Banesa është ekstra e mobiluar, ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa posedon edhe Bodrumin. Ngrohje qëndrore me rrymë

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim