Agjensioni i Patundshmërive Dion - OFERTA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kroi i Bardhe, lagje Dardania
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni i Patundshmërive Dion në Prishtinë bën ndërmjetsimin ;
- në shitjen dhe blerjen e banesave
- në shitjen dhe blerjen e shtëpive
- në shitjen dhe blerjen e lokaleve
- në shitjen dhe blerjen e objekteve afariste
- në shitjen dhe blerjen e trojeve
- qiramarrje dhe qiradhënje
Agjensioni i Patundshmërive Dion gjindet në lagjen Dardania te Kroi i Bardhë afër Postës Kryesore, në dalje të Kurrizit.Tek ne mund të paraqitni kërkesat dhe ofertat tuaja.
Ju mirëpresim.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim