Aktash III, shitet banesa 41m2 - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 06 Shk 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 41 m2
Komuna: Prishtinë
Aktash III, shitet banesa superfaqes prej 41,08m2, nje dhomshe, kati i V-te, me nxehje qendrore dhe nje ballkon. Banesa eshte e ruajtur, ne gjendje te mire. Çmimi: 42.000 euro. Tel.045/ 50 20 40. (shifra 66/14)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim