Aktash III shitet banesa 34m2 me bodrum - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 07 Shk 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 34 m2
Komuna: Prishtinë
Aktash III shitet banesa 34m2, kati i II-te, me bodrum prej 6m2, 1 ballkon dhe nxehje qendrore. Banesa eshte ne gjendje standarde dhe teraca shfrytezohet si shpajz. Çmimi: 37.000 euro me bodrum, e pa bodrum 35.000 euro. Tel.045 50 20 40 (shifra 7038)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim