Apartament buze detit ne Durres

Shitet nga: Durres 15 Maj 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 000 EUR   45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Apartament buze detit ne Durres. 70 metra katrore 1+1 mobiluar me gjithcka. Vetem mobilim mbi 10.000 € qe nga tavolina karrige kundra ujit bolier 2 tonesh ne taracen e pallatit tende kondicioner frigoriferi te ri akull... e shume te tjera sic shikoni fotot. Veranda eshte e madhe ku mund te drekojne lirshem 6 persona. Tualet me dritare. I gjithe apartamenti me pamje nga deti dhe i rrahur nga dielli. Zone shume e mire. Pallat i vogel 5 katesh al ndodhet ne katin e 4. Adresa rruga Agaveve. Prane hotel Adriatik. E kam blere 65.000 euro (mund tju tregoj dokumentacionin). Shitet ose mund te merret nje makine plus diferencen. Me nderrim ka cmim tjeter. Viber & watsapp 00355698593662
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim