Apartament ne ''SARANDE'' 49 m2 Cmimi 41.650 Euro

Shitet nga: Albian Baci 24 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 650 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 49 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Apartamenti ndodhet prane portit te Sarandes. Disponon nje sallon te madh, 1 dhome gjumi, 1 banje dhe 1 ballkon. Ndodhet vetem 20m nga plazhi dhe ka pamje fantastike nga deti. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti esht i bukur dhe cilsor me parkim te brendshem dhe te jashtem. Disponon qertifikat pronesie.

Nr.06

Per me shum info kontakto ne :
tel: +386(0)49404802 / +355(0)674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim