Apartament ne Durres

Shitet nga: Agron bardhi 16 Gsh 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Okazioneee apartament ne durres shqipri ******Shitet apartament ne zonen e plazhit durres , perball Iliria buze bruges. gjysem e mobiluar ose e pa mobiluar 33000€ . Sallon i madh , mundesi per tu ndare , sipas deshires . Uje drita 24 ore . Me ashensor ne katin e 4 shpia eshte e mirmbajtur dhe pa asnje demtim ! Shitet per arsye mos perdorimi ! Per cdo te interesuar mund te kontaktoj ne shqipri 0697696831 Greqi 003069765758 ! Ju faleminderit !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim