Apartament ne Vlore

Shitet nga: Fatmir 12 Gsh 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 128 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë

Numri i dhomave:
2 Kuadraturë:
128
Përshkrim i sendit:
Apartament. 2 + 1 shum te bollshme 128m2
Kati i par mbi dyqan ose kati i dyt nga toka .
PAMJA NGA DET NUK PENGOHET NGA AS NJE NDERTES TJETR.
Te kompletuara me dy dushe speciale që do te thot jan njejte me
Nivelin e sheshit nuk hipen apo zebret nga dushi që do te thot
Uljen e rezikut te reshqitjes . Te tja wc jan sisten te varura GEBERIT
MARK GJERMANE DHE keto jan shum komforte higjenike mirbajtja e banjo's eshte
Shum e leht. Per me shum shikoni fotot dhe mond te kontaktoni ne
0699452677 mbas 20 gushtit 00696729942 cmimi mund te diskutohet, ps pershkak ky program nuk punon mir nuk i ngarkon fotot , te interesuarit mund te dergojn Emailin dhe un mundem tu dergoj foto te tjera
Per pamjen e apartamentit nga brenda ju faleminderit,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim