Apartamentin 200m2 plus nënkulmin 68 m2

Shitet nga: Gëzimi 05 Shk 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 268 m2
Komuna: Prishtinë
Shes Apartamentin e lartëpërmendur i cili ka: 200 metra katrorë apartament me nji zyre shtëpiake, sallon, trepezari, kuzhinë, nji shpajz, nji suitë (dhoma e madhe e gjumit) 2 dhoma gjumi fëmishë, nji banjo dhe 5 terasa dhe nënkulmin me 68 metra katrorë, kati 1(me mundësi mu ngrit edhe nji kat prej 200 m2). Gjithsejt 100,000 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim