Arberi, banesa 2 dh me qira- ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 06 Shk 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Arberi, jepet me qira banesa 2 dhomshe, siperfaqes prej 60m2, ne katine e I-re, e mobiluar ne teresi, me nxehje qendrore dhe deren kryesore ka te blinduar. Banesa ka kete strukture: 1 dhome dite, 1 dhome fjetjes, 1 kuzhine, 1 banjo dhe 1 ballkon. Qiraja 240 euro + shpenzimet. Tel.045/50 20 40.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim