B Diellit II banesa 64m2 ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 10 Sht 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Ne Bregun e Diellit II, shitet banesa 2 dhomshe, siperfaqes prej 64m2, ne katin e II-te, me 1 ballkon dhe e rinovuar mesatarisht. Çmimi: 56.000 euro.
Tel.045/50 20 40
Shifra: 7386
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim