B Diellit II banesa 82m2 ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ecoimpex 10 Sht 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

146 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Bregu i Diellit I, te Qendra tregtare, shitet banesa 2 dhomshe, siperfaqes 82 m2, ne katin e I-re, me nxehje qendrore dhe 2 ballkone. Çmimi: 146.000 euro.
Tel.045/50 20 40
Shifra: 44/13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim