BANESË 110 m2 QIRA te PANDORA - TOWER * te MIN...

Shitet nga: JETONI 20 Dhj 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOJ BANESE 110 m2 ** SUPER - LUXOZE ** dhe * TOP - MODERNE * me QIRA * te PANDORA - TOWER ** te MINISTRIA e SHENDETËSISË *

BANESA është 4 - DHOMËSHE, NDËRTIM i Ri me MOBILJE * LUXOZE * te * REJA * dhe * MODERNE *

Përbëhet prej 110 m2 = 4 x DHOMA :

1 x SALLON i MADH
1 x TV
1 x KABLLOVIK + INTERNET ( Me Mundësi KYQJE përmes IPKO ose KUJTESA )
1 x *** K L I M Ë ***
1 x SALLON i KUZHINES
1 x KUZHINE - KOMPLET me të gjitha PAJISJET e DUHURA dhe MODERNE
1 x SHANK
1 x MAQINE - për LARJEN e E N Ë V E
1 x DHOME GJUMI - për të RRITUR
1 x DHOME GJUMI - për FEMIJË
1 x BANJO
1 x MAQINË - për LARJEN e RROBAVE
1 x REZERVARE UJI - *** 24 ORË UJE ***
1 x SHPAJZ
1 x NXEMJE QENDRORE - me RRYMË - e BANESËS

QMIMI : 350.- € ( i DISKUTUESHËM )

Për ma shumë INFORMATA si dhe për ta VIZITUAR BANESËN, na KONTAKTONI përmes TELEFONIT në CDO KOHË.!!!

JETONI : 044 - 738 214 ose 049 - 844 327

*********************************************************

****** E N G L I S H *****

*********************************************************

FOR RENT *** FOR RENT *** FOR RENT *** FOR RENT *** FOR RENT ***

LUXURY and TOP - MODERN ** APARTMENT *** with 4 x ROOM'S *** FOR RENT
near to PANDORA TOWER, and near to the Ministry of Health ** in PRISHTINA - PRISTINA KOSOVA REPUBLIC of KOSOVO.

APARTMENTS is New Construction, with NEW, MODERN and LUXURY FURNITURE.!

Consists of 4 x ROOMS :

1 x The Large Living Room
1 x TV
1 x KABEL - TV and INTERNET ( With posibility to Conect over 2 Providers IPKO or KUJTESA ).
1 x *** AIR CONDITIONER ***
1 x Kitchen - with Second LIVING ROOM
1 x KITCHEN - complete with all the proper and Modern Equipment
1 x BAR - Counter
1 x MACHINE - for washing Clothes
1 x BEDROOM - for ADULT
1 x BEDROOM - for Children
1 x BATHROOM
1 x MACHINE - DISHWASHER
1 x WATER - TANK - 24 HOUR WATER ***
1 x Storage
1 x Central Heating - with Electricity

RENT PRICE : 350. - € (Negotiable).!!!

For more Information and to Visit the FLAT, please Contact us by Phone at Any Time.!!!

TONI : 044 - 738 214 or 049 - 844 327


******************************************************************************************
Banesa Apartmane Shtepija Shtepia Toka Plac ZYRE Objekt Afarist Zyre Lokal Butik Qender iphone ipad iOS iped Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc Banes SEAT windows android apple mac book nokia motorola shpi GOLF 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim