BANESË EKSKLUZIVE ME QIRA PËR ZYRA TE KAFET VOGLA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR   750 EUR

Numri i dhomave: 4
Për vendbanimin: Rinovuar, Dupleks
Komuna: Prishtinë
LËSHOJË BANESËN EKSKLUZIVE ME QIRA PËR ZYRA TE KAFET E VOGLA. BANESA ËSHTË DUPLEXE 110 M/2 E SUPER RINOVUAR: KATI I PARË: NJË SALLON I MADH ME KUZHINË (MBI 55 METRA), WC, BALLKON, KORRIDOR; KATI I DYTË: DY DHOMA GJUMI, BANJO, KORRIDOR. ÇMIMI 600 EURO.
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim