BANESË ME QERA NË PRISHTINË

Shitet nga: Besnik Salihu 26 Mar 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira. Banesa gjendet ne rrugen Antigone Fazliu, mbrapa shkolles se mesme teknike ne Prishtine. Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Posedon 2 dhoma gjumi, sallonin me kuzhine, koridor, banjo dhe ballkon.
Kontakti:
Besnik Salihu 044 624 346 ose 049 624 346
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim