BANESË ME QIRA NË DARDANI

Shitet nga: Bedri 09 Qer 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesën në Dardani, te santea kati i 5, 60m², ka Salloni, dhomën e xhumit, trepezarin dhe kuzhinë,e mobiluar tërsishtë(mobilet mesatare).qmimi 250 € me shpenzime(Nxemja qendrore, Uji, dhe mbeturinat) përveq rrymës. Informatat në tele. 044 170 605 dhe 049 170 605.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim