BANESË NË DARDANI MBI KURRIZ PRISHTINË

Shitet nga: Pronari 22 Nën 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shes Banesën në Dardani kati i parë - I - 105m. me pamje nga platoja e Kurrizit e përshtatëshme edhe për zyrë, ordinancë etj. Nga ku mund ti bëhet reklamim i shkëlqyer. Tri dhoma,korridor, shpajz, banjo dhe wc janë të ndara. Bëjë ndërrim edhe me shtëpi në Prishtinë. NGA PRONARI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim