BANESË me QIRA e mobiluar EXTRA

Shitet nga: albert lasa 27 Dhj 04:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesen 88m2 komplet te mobiluar. Eshte ne katin e parë, ka uje 24h, ka parking te mjaftueshem. Banesa gjindet te Rrethi perball ngrohtores se qytetit, ne lagjen Kalabria (Emshir) te ProcreditBanka dhe MAXi marketi.


Banesa ka :
1 Sallon
1 Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
+Banjo, Koridor dhe 2 Ballkone


Pronari : 045 620 354 (Viber)

Cmimi me Marreveshje

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim