BANESË me QIRA për familjarë në ULPIANË

Shitet nga: Sani 05 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj me qira banesën 60 m2 në Ulpianë (Prishtinë) D8, Hyrja 2, kati I, me nxehje qendrore 24 orë në ditë. Banesa ka 2 dhoma të gjumit, dhomë dite të integruar me kuzhinë, shpajz (depo), koridor, banjo dhe ballkon. Banesa është e lirë, në gjendje të rregullt dhe e gatshme për banim. Është gjysmë e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim