BANES 126m2,Ndertim i Ri në LAKRISHTE Pr ÇM..

Shitet nga: Rexhep 05 Jan 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 126 m2
Komuna: Prishtinë
- SHES BANESE 126 m2, NE Rr. Bill Klinton, ne LAKRISHTE, Prishtinë, BANESA ESHTE NDERTIM I RI,...
- Banesa KA SALLON TE MADHE ME KUZHINE, i KA TRI (3) DHOMA TE FJETJES, i KA 2 TERASA, i KA DY (2)BANJO,(Banjo e Perbashket + banjo në nje Dhome të Fjetejs) , BANESA ËSHTË NE KATIN E 5. CMIMI ME ZBRITJE, VETEM 800€ / 1m2 = 100.000 Euro...
- BANESA KA DOKUMENTACION TE RREGULLT DHE PERKTHIMI NE EMER TE BLERESIT BEHET MENJEHERE ...
- BEJM EDHE NDERRIM ME NDONJE BANESE ME TE VOGEL, DHE DIFERENCEN DUHET TA PAGUANI ... Per me shume informata, Tel. 045 / 283 - 303 ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim