BANES AFER SHADERVANIT NE PRIZREN

Shitet nga: LAMI 19 Krr 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
*Shes banesen ne kompleksin banesor Euro-Center ne Prizren.

*Banesa gjindet ne vendin e ish Shtypshkronjes.

*Banesat jane te ndertuara sipas te gjitha standardeve bashkekohore,sic mund ta shihni edhe vet.

*Ka siperfaqe prej 78m2 dhe gjindet ne katin e tretë.

*Eshtë dy dhomëshe pra Sallon me kuzhin,nje dhome gjumi,koridor dhe banjo.

*Eshte ndertim i ri, e sapoperfunduar dhe e gatshme per banim te menjehershen!

*Per me shume informata kontaktoni ne numrin e telefonit:-044701444


*P.S.Uje dhe drita 24 orë pandërprerë,poashtu posedon parking te nentokshëm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim