BANES EKSKLUZIVE ME QÈRA NE B.DIELLIT BANESA E S..

Shitet nga: Banesa 24 Krr 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Lagjen e B.Diellit eshte objek Standarditi
-Banesa eshte e mobiluar , uje ka 24 ore ,lifti dhe hyrja eshte me kartel etj ..
- Banesa eshte ne katine e gjashte .
- Banesa ka kete renditje:
- Dhomen e dites,
- kuzhinen,
- 1 dhom te gjumit me shtrate
- Banjo
- koridor
- Garazha
- TV Plazma ,Internet ,kabllovik etj ...
Çmimi I volitshem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim