BANES EKSKLUZIVE ME QÈRA NE D.DIELLIT BANESA E S..

Shitet nga: Banesa 24 Krr 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Lagjen e B.Diellit eshte objek Standarditi
-Banesa eshte e mobiluar, uje ka 24 ore ,lifti dhe hyrja eshte me kartel etj .. -
Banesa eshte ne katine e Pare .
- Banesa ka kete renditje:
- Dhomen e dites, - kuzhinen,
- 1 dhom te gjumit
- Banjo
- koridor -
Garazha eshte me kamera sigurie.
- TV ,kabllovik etj ...
Çmimi I volitshem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim