BANES EKSKLUZIVE ME QERA ME QMIM TE VOLITSHEM NE..

Shitet nga: Ajet Zhegrova 26 Mar 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Arberia afer komunes se Re, gjendet ne katin e par dhe ka pamje te bukur nga qyteti, ka vend te mjaftushem per parking, vend lojrash per femij etj

BANESA LESHOHET VETEM NGA FUNDI I MARSIT DERI NE FUND TE PRILLIT- QMIMI 250€

Banesa posedon:
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Koridor
1 Ballkon
1 Banjo
1 WC

Per kontakt: 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim