BANES EKSKLUZIVE ME QERA NE LAGJEN ARBERIA

Shitet nga: Ajet Zhegrova 05 Mar 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa esht ne katin e par ka furnizim 24 or me uj dhe rrym, vend per parking gjithashtu garazhd, vend lojrash per femij, banesa poseson:
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon
1 Koridor

Per info shtes
045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim