BANES EKSKLUZIVE ME QERA NE LAGJEN ARBERIA

Shitet nga: Ajet Zhegrova 06 Mar 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par, ka uj dhe rrym 24 or, parging te mjaftushem, garazhden, vend lojrash per femij etj
Banesa posedon:
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon
1 Koridor

Per info shtes tel: 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim