BANES EKSKLUZIVE ME QERA NE PRISHTINE LAGJA ARBRI

Shitet nga: Ajet Zhegrova 08 Mar 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par e mobiluar , 24 or furnizim me uj dhe rrym, parging te mjaftueshem, garazhden personale, bend lojrash per femij etj

Banesa mund te leshohet me qera edhe per koh te shkurt.

Banesa posedon:

2 Dhoma Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Ballkon
1 Banjo
1 WC
1 Koridor

Per info shtes 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim