BANES EKSKLUZIVE ME QERA NE PRISHTINE LAGJEN ARBRI

Shitet nga: Ajet Zhegrova 09 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Arberia te komuna e re, gjendet ne katin e par dje ka pamje te bukur nga qyteti, ka furnizim 24 or me uj dhe rrym, vend per parking, lojra per femij, ka garazhden personale etj

Banesa ipet me qera edhe per koh te shkurt

Banesa posedon
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Koridor
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon
2 Dhoma te Fjetjes

Per informata shtes telefon: 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim