BANES EKSKLUZIVE ME QERA NE PRISHTINE LAGJEN ARBRI

Shitet nga: Ajet 13 Mar 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen arberia te komuna e re ne katin e par, ka pamje te bukur nga qyteti, ka furnizim me uj dhe rrym 24 oresh, vend te mjaftushem per parking, vend lojrash per femij etj

Banesa posedon:
2 Dhoma gjumi
1 Sallon dhe kuzhin
1 Koridor
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon

Per info shtes tel: 045439074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim