BANES EKSKLUZIVE ME QERA NE PRISHTINE LAGJEN ARBRI

Shitet nga: Ajet Zhegrova 20 Mar 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par , dhe ka pamje te bukur nga qyteti, vend te mjaftushem per parking, ka garazhdenpersonale, vend lojrash per femij etj
Banesa posedon:

2 Dhoma Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Banjo
1 WC
1 Koridor
1 Ballkon

Per info shtes: 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim