BANES EKSKLUZIVE ME QERA NE PRISHTINE LAGJEN ARBRI

Shitet nga: Ajet Zhegrova 23 Mar 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par dhe ka pamje te bukur nga qyteti, ka vend parging te mjaftueshem gjithashtu garazhden personale, vend lojrash per femij etj
Banesa posedon:

2 Dhoma gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Koridor
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon

Per info shtes tel: 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim