BANES EKSKLUZIVE ME QERA NE PRISHTINE

Shitet nga: Ajet Zhegrova 28 Shk 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banes Ekskluzive me qera ne lagjen arberia te komuna e re, banesa gjendet ne katin epar , 24 ore uj dhe rrym ,banesa posedon:
2 Dhoma te Fjetjes
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Banjo
1 WC
1 Koridor
1 Ballkon

Per info shtes : 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim