BANES EKSKLUZIVE ME QERA NE PRISHTINE

Shitet nga: Ajet Zhegrova 03 Mar 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen arberia ne katin e par, ka furnizim me uj dhe rrym 24 ore, ka vend te mjaftueshem per parging, vend lojrash per femij , Banesa posedon:
2 Dhoma gjumi
1 Sallon dhe kuzhin
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon
1 Koridor

Per info shtes : 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim