BANES EKSKLUZIVE NE PRISHTINE NE KATIN E PARE

Shitet nga: Ajet Zhegrova 17 Shk 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
BANES EKSKLUZIVE NE PRISHTINE NE LAGJEN ARBERIA (afer komunes se re) NE KATIN E PAR . BANESA KA TE MONTUAR EDHE KALLDAJN PER NXEMJEN E GJITH BANESES GJITHASHTU UJE DHE RRYM 24 ORE, VEND I MJAFTUESHUM DHE I SIGURT PER PARKINGUN E VETURAV, VEND I LOJRAVE PER FEMIJ ETJ.
BANESA POSEDON:
1 SALLON DHE KUZHIN
2 DHOMA GJUMI
1 BANJO
1 WC
1 BALLKON


PER INFORMATA SHTES : 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim