BANES EKSLUZIVE NE PRIZREN

Shitet nga: Pronari 19 Krr 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
*Shes banesen ne kompleksin banesor Euro-Center ne Prizren.

*Banesa gjindet ne vendin e ish Shtypshkronjes.

*Banesat jane te ndertuara sipas te gjitha standardeve bashkekohore,sic mund ta shihni edhe vet.

*Nxemje qendrore me rrymë,ujë dhe drita 24 orë,pandërprerë,në ditë

*Ka siperfaqe prej 94m2 dhe gjindet ne katin e katert.

*Banesa është tri dhomëshe pra Sallon me Kuzhin, dy dhoma gjumi,koridor dhe banjo.

*Eshte ndertim i ri, e sapoperfunduar dhe e gatshme per banim te menjehershen.

*Per me shume informata kontaktoni ne numrat e telefonit:

--044506446

--049506446
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim